O nás

MoneyTu je  slovenská rýchla online pôžička, ktorú vybavíte celú skutočne ONLINE – prvá rýchla pôžička úplne bez papierovania! Žiadny obchodník, žiadne telefonáty, bez návštevy pobočky či pošty, stačí vyplniť úverovú kalkulačku MoneyTu a peniaze sú vaše. MoneyTu je rýchla pôžička na čokoľvek.

Poskytovateľom online MoneyTu pôžičky je spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Počas svojej histórie poskytla viac ako 288-tisíc úverov v hodnote vyše 315 mil. eur. V súčasnosti má viac ako 41-tisíc aktívnych klientov.

Ako garanciu kvality spoločnosť získala 9. 9. 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. 

Muž ukazujúci na tlačidlo, chcem pôžičku, smerujúce na online kalkulačku rýchlej pôžičky na čokoľvek od MoneyTu

MoneyTu online pôžička na čokoľvek

Pôžička úplne online – produkty rýchle pôžičky sú určené predovšetkým pri riešení Vašich nečakaných životných situácií a vykrytie nečakaných výdavkov (napr. pôžička nedoplatok za energie, pôžička na nákup novej spotrebnej elektroniky). Finančné prostriedky môžete mať rýchlo k dispozícii. Vaše peniaze si môžete poistiť, čo je veľká výhoda pri neschopnosti splácať rýchle pôžičky ihneď. Pôžičky môžu splniť vaše sny či priania. Viac v našej online kalkulačke. Rýchlu online MoneyTu pôžičku je možné použiť jednoducho na čokoľvek.

Peniaze online rýchlo a jednoducho

Rýchla pôžička MoneyTu od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. pre vás je určená na riešenie nečakaných životných situácií a pri vykrývaní nečakaných finančných výdavkov (napr. pôžička pri nedoplatku za energie, nájomné, iné nečakané náklady na bývanie, nákup spotrebnej elektroniky).

Výška pôžičky od 500 € do 5 000 €. Doba splatnosti od 6 do 36 mesiacov. Peniaze na váš účet odošleme okamžite v deň schválenia pôžičky. Za jej poskytnutie zaplatíte poplatok vo výške 4% zo sumy pôžičky, ktorý je splatný pred jej poskytnutím. Pôžičku môžete do 30 dní od podpisu zmluvy vrátiť bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov. Zároveň máte možnosť pôžičku kedykoľvek predčasne splatiť. Nemusíte uvádzať účel čerpania pôžičky, použiť ju môžete na čokoľvek. K pôžičke ponúkame viacero druhov poistenia pre lepší pocit bezpečia vás aj Vašich blízkych.

bezplatná infolinka
0800 700 100