Vážení prieskumníci,

Na našej súťažnej webovej stránke prebehol, od dňa 15. novembra do 31. decembra 2023 prieskum. Vyhrávali ste ceny v celkovej hodnote 300 €. Cez Alza e-shop si vyberiete tovar a zaplatíte poukážkou, v hodnote akú ste vyhrali v tomto prieskume.

Gratulujeme

Náradie, vŕtačka, brúska, ale aj hračky pre deti, nový telefón, herná konzola? Vyhraj a vyber si, čo sa ti hodí. Dňa 15. januára 2024 sme vyžrebovali týchto súťažiacich, ktorí boli oslovení cez SMS a následne po ich overení sme im zaslali výhernú poukážku do eshopu.

Alza poukážka v hodnote 100 €
• Peter H.

Alza poukážka v hodnote 100 €
• Adrián J.

Alza poukážka v hodnote 100 €
• Alžbeta T.

Výhercovia boli oslovení formou SMS a následne po overení e-mailu im bola zaslaná výhra, formou elektronickej poukážky Alza na nákup ľubovoľného tovaru.

Žrebovanie sa uskutočnilo za účasti zástupcov spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. a reklamnej agentúry Visual Communication. Výhercom blahoželáme a našim ostatným fanúšikom držíme palce v ďalších súťažiach. Vidíme sa na našom Facebooku a Instagrame. Výhercom blahoželáme a našim ostatným fanúšikom držíme palce v ďalších súťažiach.

team MoneyTu

Peniaze čokoľvek Nebanková pôžička Navýhodnejšia pôžička; ako si požičať peniaze; Spotrebný úver kalkulačka pôžičky ihneď