MoneyTu online pôžička bez telefonovania

Poskytovateľom MoneyTu online pôžičky je nebanková spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000. Ako garanciu kvality spoločnosť získala 9. 9. 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. MoneyTu pôžičku môžeme zaradiť medzi online pôžičky bez nutnosti telefonovania či osobnej návštevy na pobočke. Online pôžička je preto pre všetkých.

Moneyman držiaci telefón stojaci pri tlačidle, vyplň formulár, pre online požičku bez telefonovania od MoneyTu

MoneyTu najlepšia pôžička pre vás

Finančné prostriedky s najlepšou pôžičkou od MoneyTu môžete čerpať až do výšky 5 000 EUR. Vďaka flexibilnej kalkulačke si sami určíte výšku pôžičky a v akom období, ktoré je stanovené v mesiacoch, chcete pôžičku splácať. Splatnosť našej výhodnej pôžičky sa pohybuje od 6 do 36 mesiacov. Minimálna výška, ktorú môžete čerpať je 500 EUR s akoukoľvek dĺžkou splatnosti do 36 mesiacov. Za poskytnutie pôžičky budete musieť zaplatiť poplatok vo výške 4% z jej sumy, ktorý je splatný pred jej poskytnutím. Výhodnú pôžičku od MoneyTu môžete bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov vrátiť do 30 dní od jej vyplatenie, alebo v prípade potreby predčasne splatiť. Verní klienti majú možnosť získať benefity, ktoré im spríjemnia opakované čerpanie pôžičky. Preto je MoneyTu najlepšia pôžička pre vás. Pre presnejší výpočet pôžičky kliknite na CHCEM PÔŽIČKU čo vás presmeruje na našu online kalkulačku.

MoneyTu pôžičku vybavíte online

Na vybavenie MoneyTu pôžičky nepotrebujete veľa. Stačí vám prístup k internetu. Celý proces žiadosti o pôžičku zvládnete online z vášho mobilného zariadenia či počítača. Nie je potrebná návšteva pobočky, finančného sprostredkovateľa či telefonátu s call-centrom. Možnosť požiadať o čerpanie pôžičky online bez ďalšieho telefonovania a zbytočného čakania v rade na pobočke vám ušetrí čas, ktorý môžete stráviť s vašimi blízkymi. Výhodnú pôžičku od MoneyTu vybavíte rýchlo, jednoducho a hlavne online.

MoneyTu pôžička pre každého a na čokoľvek

MoneyTu pôžička je spotrebiteľský úver, ktorého účel nemusíte nijako dokladovať. V žiadosti nemusíte uvádzať, či chcete pôžičku na auto, vybavenie domácnosti, stavebné úpravy, darčeky pre deti na narodeniny alebo len potrebujete preklenúť čas pred výplatou. Je to výhodná pôžička na čokoľvek bez dokladovania jej účelu použitia. Pôžička pre každého.

MoneyTu pôžička je jednoduchá

Po výbere sumy, ktorú si chcete požičať a kliknutí na chcem pôžičku v úverovej kalkulačke sa dostávate do zabezpečenej zóny žiadosti, ktorej vyplnenie vám nezaberie viac než 15 minút. Pre korektné vyplnenie žiadosti budete potrebovať jeden doklad totožnosti (akceptujeme výhradne občiansky preukaz) a informácie o svojom zamestnávateľovi. Ak budete mať ťažkosti s vyplnením online žiadosti MoneyTu pôžičky a budete potrebovať poradiť ako ďalej postupovať, máte k dispozícii nápovedu, ktorou sa môžete riadiť alebo stačí zavolať na našu bezplatnú infolinku. Číslo na bezplatnú infolinku nájdete na každej našej podstránke. Infolinka je vám k dispozícii v pracovných dňoch počas pracovnej doby. Pre viac informácií kliknite na KONTAKTUJTE NÁS.

MoneyTu pôžička je rýchla a bezpečná

Zmluvu o pôžičke podpisujete SMS kódom zaslaným na vaše mobilné zariadenie. Aby sme si boli istý, že peniaze vyplatíme skutočne na váš účet, overíme si ho na základe úhrady poplatku za poskytnutie pôžičky. Po overení a schválení vám pôžičku vyplatíme na účet ihneď. U klientov ČSOB, VÚB, Tatra banky a Poštovej banky môžete mať peniaze na účte už do 3 hodín. Klienti ostatných bánk najskôr na druhý bankový deň. MoneyTu pôžička je najlepšia pôžička, ktorú pri zmene vašej životnej situácie môžete vrátiť bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov do 30 dní od podpisu zmluvy, prípadne ju môžete kedykoľvek predčasne splatiť.

MoneyTu pôžička myslí na vás i vašich najbližších

Strata zamestnania či choroba predstavuje určité riziko vyplývajúce z toho, že nebudete môcť uhradiť mesačnú splátku včas. Pri sumách vyšších ako 1000 EUR preto určite zvážte poistenie úveru a vyhnite sa tak možným nepriaznivým situáciám. K pôžičke poskytujeme dva druhy balíkov poistenia, ktorých poistné krytie trvá po celý čas splácania pôžičky. Podrobnejšie informácie o výhodách poistenia najlepšej online pôžičky od MoneyTu nájdete na našej podstránke POISTENIE.

bezplatná infolinka
0800 700 100